Do kogo kierujemy naszą ofertę

wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń w kraju i za granicą pozwala nam działać w różnych sektorach - jesteśmy gotowi na współpracę z każdą branżą

Małe firmy

Niewielkie działalności zmagają się często z ograniczonym budżetem. Nie oznacza to jednak konieczności rezygnowania z działań promocyjnych, pozwalających zwiększać zasięg oraz oczywiście zyski.

CN Agencja - Oferta - małe firmy
CN Agencja - Oferta - duże firmy, korporacje

Duże firmy i Korporacje

Napięte terminy, targi, wystawy i oczywiście surowe oko przełożonego - to jest nasze środowisko naturalne. Pomożemy przy organizacji, doradzimy i dostarczymy wszystkie potrzebne materiały dla dużego biznesu

Startupy

Dopiero zaczynasz, masz głowę pełną pomysłów, zajmujesz się wszystkim i niczym jednocześnie? Znamy to uczucie! Pozwól nam zająć się promocją, a sam skup się na swoim produkcie.

CN Agencja - Oferta - startup
CN Agencja - Oferta - organizacje, instytucje

Organizacje i Instytucje

Ile głów, tyle pomysłów. Ich usystematyzowanie, mądre wprowadzenie w życie i dostosowanie odpowiedniego planu działania to nasze zadanie.

i nie tylko

Drużyny sportowe, zespoły muzyczne, mała i duża gastronomia, YouTuberzy, studia urody, hotele... można by tak w nieskończoność. Nieważne w jakiej branży działasz - my mamy pomysł jak wypromować Twoją firmę czy produkt.

CN Agencja - Oferta - i kto jeszcze

SPRAWDŹ, CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

przejdź do naszej oferty i sprawdź, czym dokładnie się zajmujemy

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

napisz lub zadzwoń, a my zajmiemy się resztą